Wsporniki EPAL

Wsporniki do palet / europalet

Funkcjonalność palet w dużej mierze zależy od tego, jak rozłożone są wsporniki potocznie nazywane również jako klocki trocinowe. Wśród szerokiej oferty tego typu komponentów spotkać można m.in. wsporniki trocinowe czterokątne (najpopularniejsze), wsporniki okrągłe oraz półokrągłe (znajdujące zastosowanie głównie w przypadku palet jednorazowych bądź o mniejszej nośności). Odmienne rozmiary wsporników gwarantują, że mogą być one montowane przy paletach służących do przenoszenia różnego typu ładunkami. Wsporniki wykonywane są z najlepszej jakości wiórów pozyskiwanych zarówno z tartaków, jak i fabryk specjalizujących się w produkcji drewnianych mebli.

Wsporniki trocinowe są wytłaczane z wiórów - a więc cechuje je bardziej zbita struktura, niż w przypadku ciętych wsporników drewnianych.
To z kolei sprawia, że:

- wsporniki te mają niezmienny kształt, nie ulegają pęknięciom w toku użytkowania;
- są ekologicznym produktem pozwalającym chronić środowisko;
- ich zakup jest bardziej opłacalny;
- istnieje możliwość wytłoczenia różnego rodzaju kształtów;
- ich produkcja jest praktycznie bezodpadowa;

Licencjonowany producent wsporników do palet zgodnie z normą UIC 435-2.

Aby zapewnić naszym odbiorcom najwyższą jakość finalnego produktu, zdecydowaliśmy się na produkcję wsporników z drewna rozdrobnionego - jednego z najważniejszych elementów palety. Sprawdź naszą ofertę:

wspornik trocinowy z drewna

Wspornik trocinowy inaczej zwany również jako klocki trocinowe wytłaczany z wysokiej jakości wiórów o wymiarach 145 x 100 x 78 .

Jedna paleta wspornika trocinowego zawiera 1440 szt.

Wsporniki trocinowe

Wsporniki trocinowe o wymiarach 145 x 145 x 78. Wsporniki są wytłaczane  z wysokiej jakości wiórów.

Jedna paleta wspornika trocinowego zawiera 960szt.