Image
licencja_epal_palety

Licencja EPAL PL - 119

SAS Group posiada licencję EPAL o kodzie PL – 119, która świadczy o tym, że produkcja palet w naszym zakładzie odbywa się zgodnie ze standardem organizacji EPAL Licencja ta potwierdza, że jakość palety 1200x800cm odbywa się w zgodzie z normą stworzoną przez UIC. Jakość palety kontrolowana jest kilka razy w miesiącu przez organizację EPAL.

POBIERZ CERTYFIKAT

Image

Certificate No 242-BDF-549/2022

Świadectwo Instytutu Technologii drewna wydane dla firmy SAS Group poświadcza, iż obróbka termiczna mająca na celu eliminację insektów żyjących w drzewie odbywa się zgodnie z normą ISPM 15, dzięki czemu nasza paleta może być przedmiotem transportu w obrębie krajów, które wymagają posiadania takiego certyfikatu.

POBIERZ CERTYFIKAT

Image
licencjaepal

Licencja EPAL PL  - 872

SAS Group jest jednym z nielicznych zakładów w Polsce, które posiadają licencję EPAL na produkcję wsporników trocinowych. Licencja ta oznacza, że proces technologiczny produkcji wsporników gwarantuje ich jakość zgodnie z normami określonymi przez organizację EPAL oraz Instytut Technologii Drewna.

POBIERZ CERTYFIKAT

Image

Certyfikat PEFC

Certyfikat PEFC oznacza, że drewno, które zostało zakupione przez naszą firmę, pochodzi z legalnego źródła, zapewniając jednocześnie, że zasoby leśne są uzupełnianie po wycięciu drzewa i użyciu go w celu obróbki.

POBIERZ CERTYFIKAT

Image

Licencja UIC PL - 119

SAS Group posiada również licencję UIC o kodzie PL – 119, która poświadcza iż produkcja palet w naszym zakładzie odbywa się zgodnie ze standardem tej organizacji i jest kontrolowana w procesie produkcji.

POBIERZ CERTYFIKAT

Image

Licencja UIC – PL – 482R

Zgodnie z certyfikatem UIC na naprawę palet firma SAS GROUP ma możliwość wykonywania legalnych napraw palet UIC zgodnie z normą 435-2/4 i oznaczania ich prawnie chronionymi znakami EUR z punktem na prawym wsporniku, znakiem UIC z punktem na lewym wsporniku, a na środkowym wsporniku gwoździem naprawczym z prawnie chronionym znakiem SGS.

POBIERZ CERTYFIKAT

Image

CERTYFIKAT ZIELONA ENERGIA

W 2022 roku firma SAS GROUP otrzymała certyfikat EKO Biznes, poświadczający iż energia elektryczna wykorzystywana w zakładzie produkcyjnym w Woli pochodzi w całości z ekologicznych źródeł energii.

POBIERZ CERTYFIKAT