O nas

Wierzymy, że największą wartość i wyjątkowość naszej firmy stanowią jej Pracownicy. To dzięki ich staraniom możemy stale wyznaczać nowe standardy obsługi oraz jakości naszych produktów. W SAS Group dbamy o to, aby stale podnosić sobie poprzeczkę w wyznaczaniu nowych celów. Pragniemy być lepsi i efektywniejsi w każdej sferze działalności firmy.

Przykładamy bardzo dużą wagę do rozwoju ­­­­– zarówno organizacji, jak i jej Pracowników wierząc, że tylko dzięki ciągłemu procesowi innowacji i usprawnień będziemy w stanie stawać się firmą, której chcemy.

Dążymy do tego, aby nasi Klienci nigdy nie musieli się martwić o terminowe i bezproblemowe dostawy naszych palet. Chcielibyśmy, aby wybór naszej firmy jako dostawcy pozwolił im w pełnić skupić się na tym, co najistotniejsze w ich organizacji. Aby to uczynić staramy się budować silne i trwałe relacje ze wszystkimi naszymi Partnerami – Klientami oraz Dostawcami, wiedząc, że tylko wzajemne zaufanie może zaowocować długofalową współpracą.

Image

 

Praca zespołowa jest filarem naszej kultury firmowej. Wierzymy, że każdy pracownik jest odpowiedzialny za nieustanny rozwój samego siebie i innych, a także całej firmy. Dzielimy się wiedzą i uczymy się od siebie. Promujemy wzajemny szacunek, otwartą wymianę poglądów i stałe podnoszenie kwalifikacji.

ODPOWIEDZIALNE KORZYSTANIE Z ZASOBÓW

Jako zakład przetwarzający wyroby drewniane doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest odpowiedzialne korzystanie z dostępnych zasobów natury jakim są lasy. Dlatego też zdecydowaliśmy się na certyfikację PEFC. Certyfikat jaki uzyskaliśmy zaświadcza, iż cały łańcuch jaki przebywa drzewo, od jego wyrębu w lesie, po końcowy produkt w postaci naszej palety jest weryfikowany na każdym etapie i gwarantuje pochodzenie drewna wyłącznie z legalnych, właściwie zarządzanych i odnawialnych źródeł.

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

Odkąd nasz zakład produkcyjny rozpoczął swoją działalność w Woli, gmina Miedźna, decydujemy się na wspieranie wielu lokalnych inicjatyw w zakresie sportowym, oświatowym oraz społecznym. Uważamy, że bycie odpowiedzialnym przedsiębiorstwem wiąże się nie tylko z wynikami spółki, ale także budowaniem strategii uwzględniającej interesy lokalnej społeczności i środowiska. W przeważającej większości pracownikami naszej firmy są osoby z lokalnych miejscowości, dlatego tym bardziej zależy nam na dobrej współpracy z miejscowymi podmiotami i inicjatorami lokalnych wydarzeń.

BEZPIECZEŃSTWO PRODUKCJI

Naszym głównym celem jest zapewnienie wysokiej jakości palet przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jest to nieustanna praca polegająca na ciągłej analizie ryzyk i potencjalnych zagrożeń mogących mieć wpływ na poziom bezpieczeństwa naszych pracowników.

Szkolenia, badania oraz procedury mają na celu chronić naszych pracowników przed wypadkami. Konsekwentnie realizujemy programy poprawy warunków i bezpieczeństwa pracy, wdrażamy procedury zapobiegające powstawaniu awarii. Wymagania, jakie sobie stawiamy mają na celu zwiększenie poziomu bezpieczeństwa naszych pracowników, jak i całego zakładu.

Image

certyfikaty

Image
Image