Nowe produkty w ofercie!

SAS GROUP od wielu lat zajmuje się produkcją oraz dystrybucją palet euro, oraz wsporników trocinowych. W ramach rozwoju naszej firmy i poszerzania oferty celem jeszcze lepszego jej dostosowania do potrzeb naszych klientów – wprowadziliśmy do sprzedaży także palety jednorazowe, palety dusseldorf, palety niestandardowe, nadstawki paletowe, deski paletowe, kantówki, pellet.

Nasza firma powstała z połączenia dwóch spółek zajmujących się produkcją oraz dystrybucją palet. Od samego początku naszym celem był dynamiczny rozwój firmy, który był określony jako maksymalizowanie oferty z jej przystosowaniem do potrzeb naszych odbiorców. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas pojęciem absolutnie kluczowym. Dlatego na każdym etapie produkcji i dystrybucji stawiamy duży nacisk na zautomatyzowanie procesów produkcji, co pozwala na jeszcze precyzyjniejszą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. Od przyjęcia samego surowca aż do finalnego momentu dystrybucji palet.

Dzięki stosowaniu wysokich standardów jakości i maksymalnym zaangażowaniu w nowoczesny system produkcji udało nam się uzyskać wysoką pozycję na krajowym i międzynarodowym rynku. Od wielu lat współpracujemy z liderami w swoich branżach, którzy zlokalizowani są w naszym kraju jak też zagranicą. Każdego dnia dbamy, aby opinia o naszej firmie pozostała na niezmiennie wysokim poziomie. Korzystając z naszych usług, odbiorcy mogą spodziewać się terminowych dostaw, fachowości, elastyczności i indywidualnego podejścia do każdego klienta z uwzględnieniem jego potrzeb i możliwości.